• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Скоро в перший клас!


Шановні батьки майбутніх першокласників!

Комунальний заклад "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3" проводить набір учнів до 1-го класу на 2018-2019 н.р.

Ось і наближається хвилюючий для Вас та Ваших дітей час – перехід від дошкільного життя до шкільної парти. Перед Вами стоїть багато проблем: як зібрати дитину в школу, як вивчити літери, цифри з сином чи донькою, який навчальний заклад обрати…

Педагогічний колектив Луцької ЗОШ №3 чекає Ваших дітей і допоможе розв’язати частину Ваших проблем. На Вас чекають висококваліфіковані педагоги, працюють гуртки: вокальний, хоровий, хореографічний, вивчення іноземної мови (англійської) з 1-го класу та польської мови з 5-го класу.

Для першокласників працює група продовженого дня, обладнана спальня для денного сну. Досвідчені педагоги, логопеди та психолог нададуть консультації, індивідуальну допомогу з проблем виховання та навчання дитини.

/Files/images/оголошення1.JPG

У межах проекту "Інтелект України" учні початкової школи навчаються за спеціально розробленими навчальним планом і навчальними програмами, які дозволяють:

  • Сформувати навички раціонального читання, створивши передумови для успішного
    • засвоєння предметів гуманітарного циклу.
  • Вільно спілкуватися іноземними мовами (Учні вивчатимуть іноземну мову з 1-го класу за програмою для спеціалізованих шкіл (3 години на тиждень)).
  • Розвинути математичні здібності дітей, створити передумови для успішного засвоєння шкільного курсу математики, участі в олімпіадах з математики.
  • Сформувати первинні уявлення про фізичні, хімічні, біологічні об’єкти, створивши передумови для якнайкращого засвоєння хімії, біології, фізики, участі в олімпіадах з цих навчальних предметів (навчальні предмети «Я і Україна», «Еврика»).
  • Сформувати компетентність «Умій вчитися», розвинути пізнавальні процеси дітей, створивши передумови для успішного навчання дитини (предмет «Навчаймося разом»).

З Вашими дітьми будуть працювати вчителі початкових класів:

Поровська Марія Пилипівна


- вчитель вищої категорії, учитель-методист, педагогічний стаж - 42 роки.

Гачукова Любов Олександрівна

- вчитель вищої категорії, старший вчитель, педагогічний стаж - 40 років.

Януль Людмила Георгіївна

- вчитель І категорії, педагогічний стаж - 21 років

Яремчук Ольга Юріївна (проект "Інтелект України")

- вчитель ІІ категорії, педагогічний стаж - 13 років.

Станом на 28.03.2018 року - 102 заяви.

Документи приймаються щоденно з 9 до 17 год (крім суботи та неділі)

До заяви додаються:

копія свідоцтва про народження дитини,

медична картка,

картка щеплень.

Радо зустрінемо Вас у стінах нашої школи!

Дирекція та педагогічний колектив

Довідки за телефоном: 72-80-52

Кiлькiсть переглядiв: 678

Коментарi