• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наша гордість

2016 -2017 н.р.

Гнатюк Ірина

учениця 5-А класу

ІІ місце

у міському етапі Всеукраїнського конкурсу юних гумористів "Посміхнемось щиро Вишні - 2016" (номінація "Власні усмішки")

Вчитель Марценюк Н. Р.

Новосад Дарина

учениця 2-В класу

ІІІ місце

в обласному заочному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячої та юнацької творчості "Урок казки"

Вчитель Ольхова Г.С.

Савенюк Мирослава

учениця 5-В класу

ІІ місце

у ІІ етапі VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Т.Шевченка

Вчитель Хитрич Л.М.

Левчук Тарас

учень 7-В класу

ІІ місце

у ІІ етапі VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Т.Шевченка

Вчитель Мельник Т.Ф.

Будь Діана

учениця 11-Б класу

ІІІ місце

у ІІ етапі VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Т.Шевченка

Вчитель Бондар Н.С.

Косинська Анастасія, Бабік Анна

учениці 7-В класу

ІІ місце

у міському конкурсі флористики та дизайну

Вчитель Чайкіна І.В.

Горбач Анна

учениця 11-Б класу

ІІ місце

у міській олімпіаді з екології

Вчитель Соловйова Т.П.

Жуковець Юрій

учень 10-А класу

ІІІ місце

у міській олімпіаді з інформаційних технологій

Вчитель Левчук Р.В.

Мартинюк Дарина

учениця 8-А класу

ІІІ місце

у міській олімпіаді з геогрфії

Вчитель Юрчук О.М.

Гордійчук Ірина

учениця 10-А класу

ІІІ місце

у міській олімпіаді з геогрфії

Вчитель Юрчук О.М.

Будь Діана

учениця 11-Б класу

ІІІ місце

у міській олімпіаді з української мови та літератури

Вчитель Бондар Н.С.

Левчук Тарас

учень 7-А класу

ІІІ місце

у міській олімпіаді з української мови та літератури

Вчитель Мельник Т.Ф.

Подаш Антон

учень 10-А класу

І місце

у міському конкурсі "Патріоти Волині", номінація "Кращий письмовий твір"

Вчитель Романюк О.Б.

Команда "Соколята"

ІІІ місце

у міському конкурсі "Ми - волиняни"

Керівники Прохор І.Л., Журавська М.В.

Кривов'язюк Михайло

учень 9-Б класу

І місце

у міській олімпіаді з хімії

Вчитель Хоронжук І.І.

Обушенко Лілія

учениця 11-А класу

ІІІ місце

у міській олімпіаді з хімії

Вчитель Князєва Л.М.

Мартинюк Дарина

учениця 8-А класу

ІІІ місце

у міській олімпіаді з французької мови

Вчитель Лізун Л.П.

Горбач Анна

учениця 11-Б класу

ІІІ місце

у міській олімпіаді з історії

Вчитель Мойса С.Е.

Нємєць Алевтина

учениця 9-А класу

ІІІ місце

у міській олімпіаді з історії

Вчитель Прохор І.Л.

Доля Дарина

учениця 3-Г класу

ІІІ місце

у міському етапі ХVIII Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.Яцика

Вчитель Януль Л.Г.

Шокун Ангеліна

учениця 4-В класу

ІІІ місце

у міському етапі ХVIII Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.Яцика

Вчитель Наюк Н.С.

Візнюк Аріна

учениця 6-В класу

ІІІ місце

у міському етапі ХVIII Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.Яцика

Вчитель Гулько М.О.

Будь Діана

учениця 11-Б класу

ІІІ місце

у міському етапі ХVIII Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.Яцика

Вчитель Бондар Н.С.

Група учнів "Пошук"

ІІІ місце

у міському етапі Всеукраїнської експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна" у 2016-2017 н.р. за роботу "Стежками козацької слави Северина Наливайка на Волині" напрямок "Козацькому роду нема переводу"

Керівники: Прохор І.Л., Воронецька С.М.

Горбач Анна

учениця 11-Б класу

ІІІ місце

у міській олімпіаді з англійської мови

Вчитель Вдовиченко В.С.

Кривов'язюк Михайло

учень 9-Б класу

ІІІ місце

у міській олімпіаді з фізики

Вчитель Савич О.П.

Антонюк Денис

учень 8-А класу

ІІ місце

у міській олімпіаді з фізики

Вчитель Савич О.П.

Команда учнів 6-7-их класів

відзначена дипломом

у міському етапі фестивалю польської культури "Різдв'яна містерія"

Вчитель Грибовська О.С.

Недосєкова Мілена

учениця 2-Б класу

ІІ місце

у міському конкурсі "Шкільний соловейко"

Вчитель Свєтліцька Т.А.

Снітко Юля

учениця 8-Б класу

дипломант

міського конкурсу "Шкільний соловейко"

Вчитель Вовк Ю.А.

Будь Діана

учениця 11-Б класу

ІІІ місце

у міській олімпіаді з біології

Вчитель Соловйова Т.П.

Кривов'язюк Михайло

учень 9-Б класу

ІІІ місце

у міській олімпіаді з математики

Вчитель Кучер Ю.Є.

Рекретюк Назар

учень 10-А класу

ІІ місце

у міській олімпіаді з математики

Вчитель Бортник О.В.

Антонюк Денис

учень 8-А класу

ІІІ місце

у міській олімпіаді з трудового навчання (технічна праця)

Вчитель Догойда Л.В.

Андрусик Тетяна

учениця 7-Б класу

ІІІ місце

у міській виставці-конкурсі "Креативний Новий рік"

Вчитель Семенчук І.О.

Візнюк Аріна (6-В клас), Скуратовець Христина (7-Б клас), Семенюк Єлізавета (9-В клас)

переможці міського заочного конкурсу-виставки "Новорічний подарунок"

Вчитель Семенчук І.О.

Дрімак Вікторія

учениця 10-А класу

ІІ місце

у міському етапі конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт (секція українська мова)

Вчитель Марценюк Н.Р.

Стасевич Аліна

учениця 7-А класу

ІІІ місце

в обласному конкурсі есе “Скарби минулого у спогадах майбутнього”

Вчитель Воронецька С.М.

Міський конкурс-огляд хореографічного мистецтва “Коли танцюють діти”

Ансамбль сучасного танцю “Ритм”

Керівник Медведева Ю.В.

Косирева Юля

учениця 8-Б класу

дипломант міського конкурсу юних читців, присвяченого 146-й річниці від дня народження Л.Українки

Вчитель Стамбульська А.Л.

Команда учнів

ІІ місце

у міських змаганнях з шашок “Диво шашки”

Вчитель Карвацький В.В.

Павлюк Тетяна

учениця 3-А класу

подяка

управління освіти за активну участь у конкурсі на підтримку соціальної компанії “Краще тверезе життя” номінація “Креативна робота”

Вчитель Семенчук І.О.

Будь Діана

учениця 11-Б класу

ІІ місце

у міському етапі конкурсу учнівської та студентської творчості “Змагаймось за нове життя!”, присвяченого життєвій діяльності та творчості Л.Українки

Вчитель Бондар Н.С.

Бутова Марія

учениця 10-А класу

переможець

міського етапу Всеукраїнського молодіжного конкурсу “В об'єктиві натураліста”

Вчитель Соловйова Т.П.

Катюха Катерина

учениця 4-В класу

ІІІ місце

у міській малій олімпіаді з математики

Вчитель Наюк Н.С.

Команда учнів 10-11 класів

ІІІ місце

у міському турнірі юних істориків

Вчитель Мойса С.Е.

Учасники агітбригади “Паростки майбутнього”

ІІІ місце

у міському конкурсі колективів екологічної просвіти

Вчитель Соловйова Т.П.

Ковальчук Анна

учениця 5-А класу

ІІ місце

у міських математичних змаганнях ім.М.Кравчука “Крок до вершин математики” (захист проектів в номінації “Геометрична мозаїка”)

Вчитель Кучер Ю.Є.

Малдрик Анастасія

учениця 5-Б класу

ІІІ місце

у міських математичних змаганнях ім.М.Кравчука “Крок до вершин математики” (олімпіада)

Вчитель Бортник О.В.

Хомич Максим

учень 4-В класу

ІІ місце

у міській малій олімпіаді з інформатики

Вчитель Данилюк Г.Л.

Учнівський колектив

ІІ місце

у міському конкурсі літературно-музичних, вокально-хореографічних композицій, малюнків, фотографій "Сонце України в наших руках"

Вчитель Мєдвєдєва Ю.В., Ковальчук М.М.

Бойко Вікторія

учениця 11- А класу

ІІ місце

у міській виставці-конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край"

Вчитель Демидюк Є.Я.

Гонтар Максим

учень 6- В класу

ІІІ місце

у міській виставці-конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край"

Вчитель Семенчук І.О.

Проценко Роман

учень 5-В класу

ІІІ місце

у міській виставці-конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край"

Вчитель Догойда Л.В.

Андрусик Тетяна

учениця 7-Б класу

І місце

у міській виставці-конкурсі "Український оберіг"

Вчитель Семенчук І.О.

Яковлева Ольга

учениця 4-А класу

ІІІ місце

у міській виставці-конкурсі "Український оберіг"

Вчитель Кононенко О.Є.

Єрмолкевич Максим

учень 6-А класу

І місце

у І (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді "За нашу свободу"

Вчитель Романюк О.Б.


Оксеньчук Доміана

учениця 5-Б класу

ІІІ місце

у І (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді "За нашу свободу"

Вчитель Семенчук І.О.



Кiлькiсть переглядiв: 5

Коментарi