• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наша гордість

2017 -2018 н.р.

Турко Владислав

учень 5-Б класу

ІІ місце

у міському етапі Всеукраїнського конкурсу юних гумористів "Посміхнемось щиро Вишні - 2017"

Вчитель Марценюк Н. Р.

Савенюк Мирослава

учениця 6-В класу

ІІІ місце

у ІІ етапі VIIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Т.Шевченка

Вчитель Хитрич Л.М.

Прусак Мар'яна

учениця 5-В класу

ІІІ місце

у ІІ етапі VIIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Т.Шевченка

Вчитель Бондар Н.С., Чайкіна І.В.

Корх Христина

учениця 7-В класу

ІІІ місце

у ІІ етапі VIIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Т.Шевченка

Вчитель Гулько М.О.

Команда учнів 11-го класу

ІІІ місце

у міському квесті "Упізнай Луцьк"

Керівники Прохор І.Л., Журавська М.В.

Команда учнів 5-7-х класів

ІІІ місце

у міській Спартакіаді з футболу

Тренер Круковець Ю.М.

Команда учнів 10-11-х класів

Прядка Олександр, Сироватка Павло, Воронко Владислав, Мельник Дмитро, Вегера Валерій

ІІІ місце

у міжшкільному етапі турніру з пейнтболу ім. героїв АТО

Вчитель Літвіцький В.Г.

Андрусик Тетяна

Мотрунчик Юля

учениці 8-Б класу

дипломанти міського конкурсу з флористики та фітодизайну “Симфонія осені”

Вчитель Семенчук І.О.

Команда “Соколята”

І місце

у міському конкурсі “Ми — волиняни”

Вчителі Прохор І.Л., Журавська М.В.

Єрмолкевич Максим

учень 7-А класу

переможець

у Всеукраїнському конкурсі творчості дітей та учнівської молоді “За нашу свободу” за роботу “Лист на фронт”

Вчитель Романюк О.Б.

Левчук Тарас

учень 8-А класу

ІІІ місце

у міській олімпіаді з української мови та літератури

Вчитель Мельник Т.Ф.

Мар'яш Дарина

учениця 10-А класу

ІІІ місце

у міській олімпіаді з української мови та літератури

Вчитель Мельник Т.Ф.

Рекретюк Назар

учень 11-А класу

ІІІ місце

у міській олімпіаді з інформатики

Вчитель Левчук Р.В.

Команда учнів 11 класів

(Вегера Валерій, Прядка Олександр, Сироватка Павло)

ІІ місце

у міському змаганнях з кульової стрільби

Вчителі Літвіцький В.Г.

Шокун Ангеліна

учениця 5-В класу

ІІІ місце

у міській етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.Яцика

Вчитель Чайкіна І.В.

Левчук Тарас

учень 8-А класу

ІІІ місце

у міській етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.Яцика

Вчитель Мельник Т.Ф.

Мельник Дмитро

учень 11-А класу

ІІІ місце

у міській етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.Яцика

Вчитель Марценюк Н.Р.

Бутова Марія

учениця 11-А класу

ІІІ місце

у міській олімпіаді з екології

Вчитель Соловйова Т.П.

Фольклорний колектив "Дивоцвіт"

ІІ місце

у міському конкурсі фольклорних колективів

Вчитель Ковальчук М.М.

Шклярук Анна

учениця 9-Б класу

ІІІ місце

у міському конкурсі солістів-вокалістів "Шкільний соловейко"

Вчитель Вовк Ю.А.

Снітко Юлія

учениця 9-Б класу

дипломант

у міському конкурсі солістів-вокалістів "Шкільний соловейко"

Вчитель Вовк Ю.А.

Антонюк Денис

учень 9-А класу

ІІ місце

у міській олімпіаді з хімії

Вчитель Князєва Л.М.

Кривов'язюк Михайло

учень 10-А класу

ІІІ місце

у міській олімпіаді з хімії

Вчитель Хоронжук І.І.

Мартинюк Дарина

учениця 9-А класу

ІІ місце

у міській олімпіаді з французької мови

Вчитель Лізун Л.П.

Снітко Юлія

учениця 9-Б класу

дипломант

у міському конкурсі солістів-вокалістів "Шкільний соловейко"

Вчитель Вовк Ю.А.

Марищук Олександра

учениця 7-А класу

І місце

у міському конкурсі "Патріоти Волині"

Вчитель Романюк О.Б.

Подаш Антон

учень 11-А класу

ІІ місце

у міському конкурсі "Патріоти Волині"

Вчитель Романюк О.Б.

Шмаровоз Олена

учениця 10-А класу

ІІ місце

у міському етапі Всеукраїнської експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна"

Вчитель Бондар Н. С.

Пошукова група

учнів 10-А класу

ІІІ місце

у міському етапі Всеукраїнської експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна"

Вчитель Гулько М.О.

Учасники гуртка "Історичне краєзнавство"

І місце

у міському етапі Всеукраїнської експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна"

Вчителі Прохор І.Л., Воронецька С.М.

Ляшук Катерина

учениця 1-В класу

переможець

міської заочної виставки-конкурсу "Новорічний подарунок"

Вчитель Наюк Н. С.

Андрусик Тетяна

учениця 8-Б класу

переможець

міської заочної виставки-конкурсу "Новорічний подарунок"

Вчитель Семенчук І.О.

Омельчук Дмитро, Бєлоус Ярослав

учні 2-Б класу

переможці

міської заочної виставки-конкурсу "Новорічний подарунок"

Вчитель Олійник Г.Д.

Маковецький Іван

учень 6-Б класу

ІІ місце

у міській олімпіаді з математики

Вчитель Бортник О.В.

Учасники гуртка "Історичне краєзнавство"

І місце

в обласному етапі Всеукраїнської експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна"

Вчителі Прохор І.Л., Воронецька С.М.


Кiлькiсть переглядiв: 174

Коментарi